Hakkımızda

6.ZERO
Profesyonel Saç Kozmetiği


Farklı saç tiplerine özel farklı çözümleri ile profesyonel saç kozmetiği

Güzellik ve saç sağlığını arttırmak için tasarlanmış profesyonel renkler, tedaviler, yüksek kaliteli şekillendirme ürünleri ile salonlar veya perakende pazarı için tasarlanmış, benzersiz bir saç bakımı serisidir. Tüm dünya çapında profesyonellerin tercihidir.

6.Zero olarak misyonumuz kuaförün bireyselliğine ilham vermek ve onları teşvik etmek; müşterilerin kimliğini oluşturmak; kazanılan mükemmellik seviyelerini arttırmak; son teknoloji ürünü aktif maddeler ve sürekli gelişen formülasyonlar ile sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak, kaliteli hammaddelerle müşterileri güvence altına almak, benzersiz ve etkileyici kokuları ile müşteriye duyusal anlamda da keyif vermektir.

HM Kozmetik
Hakkında


Gelecek 10 yıla damgasını vurmasını beklediğimiz 6.ZERO ürünleri ile tanışmaya hazır mısınız?.

2014 yılında kurulan HM Kozmetik, araştırma, inovasyon ve yüksek teknolojiye dayalı kozmetik ürünlerinin Türk Halkının beğenisine sunulmasında öncü bir görev üstlenmek hedefiyle saç kozmetiği piyasalarına merhaba demiştir.

Sektördeki misyonu için İtalyan 6.ZERO ile distirbütörlük anlaşması yapan şirketimiz sektöre sağlam adımlarla giriş yapmıştır. Önceliğimiz üst segment ürün grubumuzun ilk olarak Kuaför Salonlarına sonrasında da Perakende kullanıcılara ekonomik olarak ulaşmasını sağlamak ve her saçın ihtiyacına özel, yüksek kaliteli saç bakım ürünlerinin sektördeki yerini almasıdır.

Pörtföyümüzdeki ürünler devrimsel niteliktedir. Profesyonel saç boyaları ve saç bakım ürünleriyle müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi ve en beğenilen saç boyası ve saç bakım ürünlerinde tercih edilen ilk 5 içerisinde olmayı vizyon olarak benimsedik.

Gelecek 10 yıla damgasını vuracağına inandığımız 6.ZERO ürünleri ile şimdiden tanışmanızı ümit ederiz. 6.ZERO ile başladığımız bu yolculukta sizlerden aldığımız güç ile pörtföyümüze farklı ürünlerde katmak istemekteyiz.

Her kadının rüyası olan mükemmel saçlara sahip olmasını sağlamak için buradayız. Sizleri de aramızda ve ailemizde görmek istiyoruz.

Saygılarımızla.

Hakan BERBER
HM Kozmetik
Türkiye Satış Direktörü

Anlık Değil Kalıcı Çözümler


6.ZERO ürünleri herkeze değil kişiye ve saç tiplerine özel olarak formüle edilmiş ve tasarlanmıştır. Tüm 6.ZERO ürünlerinin klinik etkileri İtalyan Üniversitelerinde test edilerek onaylanmıştır.
Anlık değil sürekli ve sağlıklı saçlar için 6.ZERO